Tesettür ile topuklu ayakkabı uyumu nasıl olmalıdır ?

0
88

Tesettürlü bayanların şık kıyafetlerini tamamlayan ve kendilerine kombin alternatifleri sunan topuklu ayakkabı modelleri renk, desen, detay alternatifleriyle bu sezonda hanımların beğenisini kazanacaktır.

Tesettür abiye kıyafetlerdeki değişikliklere paralel hızla yeni modellerini gördüğümüz çantalarda renk ve detay çeşitliliğine önem veren tasarımcılar birbirinden şık koleksiyonları hazırlamayı başarmışlardır. Bu sezon abiye çantalarda cüzdan büyüklüğündeki ufak çantaların yanında katlamalı, kutu şeklinde ve portföy çantalarda tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilecektir. Bayanları özenerek seçtikleri ve gecelerde kıyafetlerini tamamlayan bu aksesuarlarda payet, pul, zincir, tüy, taş ve çivi detayları çantalara farklı bir hareket getirmektedir. Bu tür kıyafetlerinizle yapacağınız kombinlerde sade kıyafetlerinizle kendini ışıltısıyla belli eden çantaları simli veya daha iddialı kıyafetlerinizle sade çanta modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bu aksesuarlarda dikkat çeken renkler arasında gecelerin vazgeçilmez rengi siyahın yanında beyaz, pembe, yeşil, kırmızı, bordo ve metalik renk trendiyle hanımların beğenisine sunulan lame, dore yer alacaktır. Abiye kıyafetlerle aynı tonlarda seçilen çantaları yanında bu sezon kontrast kombinlerde dikkat çekecektir. Abiye çantalarda desen çeşitliliğini de unutmayan tasarımcılar leopar, zebra, yılan ve timsah derisi desenlerindeki modelleriyle hanımların gecelerde öne çıkmalarını sağlamayı hedeflemişlerdir.

Bir başka konumuzda Tesettür giyimde renk seçimi başlıklı yazımız olan tesettür giyim, tesettür giyimde pastel renk seçimi ve tesettür giyimde renk seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberTesettür giyimde renk seçimi
Sonraki haberTesettür Abiye İçin Çanta Önerileri

HENÜZ YORUM YOK