Tesettür giyimde renk seçimi

0
163

Tesettür kıyafetlerinin vitrinlerde görülmeye başlandığı şu günlerde bayanların giyim tarzlarını modern çizgilerle birleştirecek yeni akımlarda şekillenmeye başladı.

Tesettürlü bayanların beğenisine sunulan kıyafetlerde ilk bakışta dikkat çeken renklerdeki, desenlerdeki, modellerdeki ve detaylardaki değişiklikler içinde hanımların romantik bir havaya girmesini sağlayacak pastel renk trendi hemen göze çarpmaktadır. Bu sezon bayanların her parçalarında görebileceğimiz pastel tonlar eşarptan pantolona, pardesüden gömleğe kadar tüm kıyafetlerde yer alacak ve hanımların yoğun olarak ilgisini çekecektir. Bu trendi oluşturan renkler arasında yer alan pudra, uçuk mavi, mint yeşili, açık sarı ve turuncularla hazırlanmış kıyafetler sayesinde özellikle esmer bayanların çok şık bir görünüme kavuşması mümkün olacaktır. Sarışın bayanların mutlaka koyu tonlarla kombinler oluşturması gereken bu moda akımında aksi halde istediğiniz görünümden uzaklaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Tesettür Giyimde Pastel renk Seçimi
Tesettür Giyimde Pastel renk Seçimi

Bu sezon kıyafetlerin kaliteli görünmesini sağlayan farklı kumaşlarda karşımıza çıkacak pastel tonlar özellikle keten, ipek, dantel ve tüller de kullanılarak bayanların beğenisine sunulacaktır. Ayakkabı ve çantalarda da sıkça karşımıza çıkacak olan bu renkler sayesinde bayanların rahatlıkla kombinler yapmaları ve girdikleri her ortamda şık görünümleriyle dikkat çekmeleri çok kolay olacaktır. Tesettürlü bayanların vazgeçilmez parçaları olarak bildiğimiz eşarplarda ve pardesülerde de kullanılan pastel tonlu kıyafetleri günlük yaşamda hatta özel gecelerde bile kullanarak öne çıkmanız mümkün olacaktır.

BEĞEN :
Önceki haberÇalışan Kadınlar İçin Saç Modelleri
Sonraki haberTesettür ile topuklu ayakkabı uyumu nasıl olmalıdır ?

HENÜZ YORUM YOK