Tesettür Abiye İçin Çanta Önerileri

0
143

Tesettürlü bayanların özel gecelerde abiye kıyafetlerini tamamladıkları çantalarda kendi modasını yaratmakla birlikte her sezon birbirinden şık koleksiyonlarla bu tarzı benimseyen hanımların beğenisine sunulmaktadır.

Tesettür abiye kıyafetlerdeki değişikliklere paralel hızla yeni modellerini gördüğümüz çantalarda renk ve detay çeşitliliğine önem veren tasarımcılar birbirinden şık koleksiyonları hazırlamayı başarmışlardır. Bu sezon abiye çantalarda cüzdan büyüklüğündeki ufak çantaların yanında katlamalı, kutu şeklinde ve portföy çantalarda tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilecektir. Bayanları özenerek seçtikleri ve gecelerde kıyafetlerini tamamlayan bu aksesuarlarda payet, pul, zincir, tüy, taş ve çivi detayları çantalara farklı bir hareket getirmektedir. Bu tür kıyafetlerinizle yapacağınız kombinlerde sade kıyafetlerinizle kendini ışıltısıyla belli eden çantaları simli veya daha iddialı kıyafetlerinizle sade çanta modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bu aksesuarlarda dikkat çeken renkler arasında gecelerin vazgeçilmez rengi siyahın yanında beyaz, pembe, yeşil, kırmızı, bordo ve metalik renk trendiyle hanımların beğenisine sunulan lame, dore yer alacaktır. Abiye kıyafetlerle aynı tonlarda seçilen çantaları yanında bu sezon kontrast kombinlerde dikkat çekecektir. Abiye çantalarda desen çeşitliliğini de unutmayan tasarımcılar leopar, zebra, yılan ve timsah derisi desenlerindeki modelleriyle hanımların gecelerde öne çıkmalarını sağlamayı hedeflemişlerdir.

Bir başka konumuzda Tesettür ile topuklu ayakkabı uyumu nasıl olmalıdır ? başlıklı yazımız olan Abiye kıyafetler, Tesettür abiye ve tesettürde topuklu ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberTesettür ile topuklu ayakkabı uyumu nasıl olmalıdır ?
Sonraki haberTesettür hamile giyim tavsiyeleri

HENÜZ YORUM YOK