Nişan İçin Saç Modelleri

0
592

Yeni bir hayata başlangıç yaptığınız bu mutlu gününüzde saçınız da size yakışan kusursuz bir modele sahip olmalı. Bu konuda önceden karar vermeli son anda hazırlıksız yakalanmamalısınız. Bunun için nişanlık veya abiyenizin modeline göre, yüz tipinize göre uygun bir kesime karar vermeli daha sonra da uygun bir modeller şıklığınızla davetlileri büyülemelisiniz.

nisan-saci-modeli

Saç modelinizle boyunuzu daha uzun gösterebilir, eğer kulaklarınızda kepçelik varsa bunları gizleyebilirsiniz. Burnunuz büyükse veya alnınız genişse bunları da gizlemek ufak detaylarla çok kolay.

Kıyafetinizin ve bedeninizin detaylarına göre modelinizi belirlemeniz gerekiyor. Eğer vücut hatlarınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız kesinlikle tercihiniz sade bir topuzdan yana olmalı, böylece tüm dikkatler etkileyici fiziğinizin üzerinde toplanacaktır. Dekolte kıyafetlerde de tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Eğer derin dekoltenizi belirsizleştirmek isterseniz de tek tarafa uzun saçlarınızı toplatabilir, dalgalı bir model uygulatabilirsiniz. Yeni sezonda bu şekilde serbest bırakılmış doğal saç modellerinin de moda olacağını belirtelim. Eğer açık havada bir nişan organize etmişseniz daha doğal görünümlü, kır çiçekli taçlarla süslenmiş dağınık topuzlarla ortamla kusursuz bir uyum içinde olabilirsiniz veya geniş, iri dalgalı salık saçlar da kullanabilirsiniz. Kesinlikle ağır taşlı, parıltılı saç aksesuarları kullanmamalısınız, ama bunları bir salon nişanında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

nisan-sac-modelleri-2016
nisan-sac-modelleri-2016

Gördüğünüz gibi bir saç modeli belirlemek için kıyafetinizden, yüz şekline, hatta ve hatta nişanınızı yapacağınız mekânı bile göz önünde bulundurmalısınız.

BEĞEN :
Önceki haber2016 Halı Modelleri
Sonraki haberKepekli Saçlara Bitkisel Çözümler

HENÜZ YORUM YOK