Kısa Gelin Saçı Modelleri nasıl olmalıdır ?

0
71

Tüm bayanlar kendilerini bilmeye başladıkları andan itibaren evlenecekleri günle ilgili hayaller kurarlar. Genellikle masalsı bir güzelliğe sahip olan uzun saçlı modellerle kendilerini hayal ediyorlarsa da kısa gelin saçı modelleri de bayanların bu özel günde masalsı bir güzelliğe sahip olabilmelerine olanak sağlıyor.

Bazen bazı şeyler hayal ettiğiniz gibi olmuyorsa bunları en iyi şekilde telafi etmenin yollarını bulmanız gerekir. Bu özel günü dilediğiniz gibi mutlu bir şekilde yaşamak istiyorsanız elinizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekir.

Her ne kadar moral bozucu bir durum olarak gözükse de çaresiz bir durum değildir düğün gününde kısa saçlı olmak. Pek çok farklı ve modern modelin bulunması sebebiyle canınızı sıkmanıza gerek yok. Bu modeller kısa saçlı gelin olmanın rahatlığını taktığınız zaman çevrenizdeki insanların da kısa saçlı gelin olma konusunda daha istekli olmaya başladıklarını da görebileceksiniz.

Uzun saç için topuzlar çok eskiden bu yana klasik olarak olmazsa olmazlar arasında yer alırdı, hatta bazı insanlar kısa saçlı gelin olamayacağını düşünerek saçı kısa olan kızlarını evlendirmemeyi gelenek olarak kabul edebilmekteydi. Ancak tabuları yıkacak olan kısa saçlı gelin başı modelleri sayesinde böyle bir sorun da ortadan kalkabiliyor.

Saçlarınız kısa olsa da muhteşem modeller sayesinde çok şık gelinler haline gelebilirsiniz. Bu modeller arasında seçim yapmakta zorlanmak dışında model sıkıntısı çekmeniz söz konusu olmayacaktır. Belki her zaman hayalini kurduğunuz gibi bir topuz yaptıramayacak olabilirsiniz ama hayallerinizde bile kurmadığınız güzellikte kısa saç modellerini kullanabilirsiniz.

İlla da uzun saç ve topuz istiyorsanız kaynak yaptırabilir ya da çıt çıt saçlar kullanarak da dilediğiniz gelin saçı modelini yaptırabilmeniz ve dilediğiniz gibi bir gelin de olabilirsiniz.

BEĞEN :
Önceki haberYüz tipine uygun gelin saçı modeli nasıl belirlenir ?
Sonraki haberTaşlı Kabarık Gelinlik Modelleri

HENÜZ YORUM YOK