Kilolu Gelinlere Özel Gelinlik Modelleri

0
96

Gelinlik seçimi tüm gelinler için sorunlu bir süreç olsa da özellikle kilolu gelinler için bu süreçte daha fazla zorlandıklarını görebilmek mümkündür. Gelinlerin bu kadar çok zorlanması sebebiyle Kilolu Gelinlere Özel Gelinlik Modelleri son zamanlarda daha özel olarak tasarlanmaktadır. Bu yüzden düğün gününüze kadar mümkün olduğunca kilo vermeye çalışmanız faydanıza olacaktır.Kilolu Gelinlere Büyük Beden Gelinlik

Kilo vermenin yanı sıra düğün gününüz için seçeceğiniz gelinlik için bazı modellerden de kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Özellikle kabarık olan ve üstleri fırfırlı olan gelinliklerden kesinlikle uzak durmanız gerekir. Bu modeller sizi olduğunuzdan daha kısa göstermenin yanı sıra daha kilolu görünmenize de neden olacağından dolayı gelinliklerinizi bu modeller arasından seçmeniz faydanıza olacaktır.

Fiziksel olarak kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir kiloda olmanız faydanıza olacak olsa da bazı bayanlar sadece kilo vermekle uğraşmak istemediklerinden ben böyle de mutluyum gibi yalanlar söyleyebilmektedir. Bu bakımdan da Kilolu Gelinlere Özel Gelinlik Modelleri arasından seçim yapmak zorunda kalabilmektedirler. Ancak bunların model zenginliğinin diğer gelinlik modelleri kadar olmadığı da bir gerçektir.

Kilolu bir bayan olarak seçeceğiniz gelinliklerin çok kısa olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kısa gelinlikler boyunuzu keserek daha kısa görünmenize neden olacağı gibi olduğunuzdan daha da kilolu görünebilmeniz söz konusu olabilecektir. Bu yüzden hem kısa etekli hem de eteğinde fırfırları olan modellerden uzak durmanız faydanıza olacaktır.Kilolu Gelinlere Özel Gelinlik Modelleri

Gelinlik eteğiniz gibi duvağınızın da sizi kilolu göstermeyecek olan modellerden seçmeniz faydanıza olacaktır. Kilolu Gelinlere Özel Gelinlik Modelleri ile birlikte kullanacağınız duvakların üst kısımlarınızı daha uzun gösterebilecek olan ve gelin başını da ön plana çıkaracak olan uzun duvaklar arasından seçilmesi daha zayıf ve daha uzun görünmenize olanak sağlayacaktır.

Bir başka konumuzda Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Trendleri başlıklı yazımız olan 2016 Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Trendleri ve gelinlik modelleri ve gelinlik trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberGelinlik Modelleri ve Gelinlik Trendleri
Sonraki haberPantolonlu Gelinlik Modelleri

HENÜZ YORUM YOK