İlişkinizi Renklendirmenin Yolları

0
108

İlişkilerde en çok yaşanılan sorunların başın da gelen, ilişkinin ilk günlerde ki heyecanın olmaması zaman geçtikçe çiftlerin birbirine daha az zaman ayırmasıdır. İlişkinin monotonlaşması ve bu monotonlaşan ilişkilerde birçok sorunun yaşanmaya başlamasına neden olur. Bu gibi durumlarda ilişkinize renk katmak için ve ilk tanıştığınız heyecanı yakalamak için yapmanız gerekenleri ilişki uzmanlarına sorduk aldığımız cevaplar şunlardır. Bu önerileri siz de ilişkinize uygulayın ve ilişkinizi renklendirin.

Sevdiğinizi ona hissettirin, hissetmek ile birlikte ona söyleyin sabah ilk uyandığınızda günü onla başlayın bir mesaj ve ya sesini duyun, uyumadan öncede aynı şekilde davranın. Seni seviyorum cümlesi ile başlayın güne örneğin. Sürpriz yapın, ikinizin de mutlu olacağı bir ortam oluşturun ve sevdiği yemeklerden yapın, sevdiği çiçekler veya güllerden alın masaya koyun ve ya çalıştığı iş yerine küçük bir hediye yollayın. Bu onu mutlu edecektir.

Ortak arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirin. Birlikte sinema, tiyatro, konser ve ya tuttuğu takımın maçına gidin maç izlemeyi sevmeseniz bile ona eşlik edin. Aileler, ilişkilerde aile kavramı çok önemlidir ailesi ile iyi iletişim kurun onlarla zaman geçirin ve onlara kendinizi sevdirin bu sizin ilişkinize renk katacaktır. Özel günler, özellikle erkeklerin yaptığı büyük bir hata olan öze günlerin unutulması eğer unutmuş olsanız bile telafisini hemen alın ve sevdiğinizi muştu edecek bir ortam ve bir hediye ile başlayın işe gönlünü alın.

İlişkiyi renklendirmenin başka bir yolu da ilk tanıştığınız sizin için önemli olan mekanlara daha sık gidin ve ilk tanıştığınız günleri had edin. Baş başa kalın ve birlikte hayal kurun geleceği birlikte planlayın. Birlikte yemek yapın, birlikte bulaşık yıkayın birbirinizin sevdiği şeyleri birlikte yapın. Destek olun birbiriniz, iyi günler kadar kötü günlerde yanında olun bir sorunu olduğunda birlikte aşmaya çalışın ve ona güvendiğinizi her şeyin üsttesin de gelebileceği hissini verin yanın da olun.

Küskünlerin arasına uzun zaman koymayın ve affetmesini bilin birbirinize aşk kadar, sevgi, saygının ne kadar önemli olduğunu hissettirin.En küçük sorun da bile sevginiz de yardım isteyin bu ilişkiniz için daha sağlam temellerin oluşmasını sağlar.

Bir başka konumuzda Erkekleri Kıskandırmanın Yolları başlıklı yazımız olan kıskanç erkek, kıskanç koca ve kıskandırmak hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberCansız Saçlara Bakım Önerileri
Sonraki haberBisküvili Zebra Pasta Tarifi

HENÜZ YORUM YOK