Mutfak dolabı takımı evlerinizde en özel ve en güzel zaman geçirdiğiniz mekanların başında şüphesiz mutfaklar geliyor. Belki de sizlerde benim gibi yemek yemeyi seviyorsunuzdur ve benim gibi dnüşünüyorsunuzdur. Ama emin olun mutfağımı çok ama çok seviyorum. mutfaklarda kullanılan eşyaların gereçlerin son derece düzgün olmasını isteyen titiz bir kadınım. Özellikle L Mutfak modelleri dediğinizde; L şeklinde dönmüş olan kuyruğun önüne sığacak iki tane tabure şeklindeki sandalyede kahvaltı yaptığınızı bir düşünün. Tabiki bu durumda mutfağınızın da L Şeklindeki mutfak modeline uygun, geniş olması gerekiyor.

Sizler için houzz.com sitesini inceledim. Acaba Avrupalı insanlar nasıl modeller kullanıyorlar diye iyice bir araştırdım arkadaşlarım. Birazdan sizlere bulduğum bu L Mutfak takımı örneklerini vereceğim. Gerçekten bağzılarının inanılmaz şekilde zevkli olarak hazırlandığının altını da çizmek istiyorum. Beğendiğiniz olası bir modeli isterseniz mobilyacınıza göstererek, bunun aynısından yada benzerinden istiyorum da diyebilirsiniz.

Bir başka konumuzda Duvar dekorasyonu ile duvarlarınız şenlenicek başlıklı yazımız olan duvar dekorasyon fikirleri, duvar dekorasyonu fiyatları ve duvar dekorasyonu yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haber2016 gelinlik koleksiyonları ile seçim sırası sizde !
Sonraki haberDoğal makyaj nasıl yapılır?

HENÜZ YORUM YOK