Gelin Taçları hakkında farklı öneriler

0
507

Düğün gününüzde en göz alıcı kişi olmanız gerektiğinden dolayı saçınızda en güzel gelin taçlarından birini bulundurmanız çok önemlidir. Birbirinden farklı şekillerde tasarlanmış olan taçlar sayesinde gelinliğinizi ve saç modelinizi daha uyumlu hale getirmeniz ve görünümünüzü daha iyi bir şekilde tamamlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Tüm gelinlerin kendini özel hissetmek istediği bu özel günde prensesler gibi başına bir taç takılmış olması da çok önemlidir. Saçınıza takılan ve taşlarla çevrili olan bu taçlar sayesinde düğününüzde daha kendinizden emin bir şekilde yürüyebilmeniz mümkün olacaktır. Bu yüzden mutlaka sahip olmanız gerekenlerin bulunduğu listeye eklemeniz gerekmektedir.

2016 gelin taçlarına baktığınız zaman eskiye nazaran daha fazla modelin karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Bu taç tasarımlarına baktığınız zaman eskiden klasik tarzda taçlar daha çok dikkat çekerken şimdilerde farklı taşlarla süslenmiş olan taçların daha çok beğenildiğini görebilirsiniz.

Sade beyaz gelinliklerle birlikte içerisinde farklı renklerin de bulunduğu gelinliklerin hayatımıza girmesi, taçlarda da aynı şekilde renklenme yaşanmasına neden olmuştur. Bu da düğünlerin daha renkli bir şekilde geçmesi anlamına geliyor.

Sadece taşlarla şekillendirilmiş değil, çiçeklerle şekillendirilmiş olan taçların da bu yıl en çok dikkat çeken gelin tacı modelleri arasına girdiğini görebilirsiniz. Gelinliğinizde bulundurduğunuz taşların renkleriyle uyumlu yapma ya da canlı çiçek kullanılmış taçları tercih edebilirsiniz.

Taç kullanmayı tercih ettiyseniz dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kesinlikle taç kullanırken bir de gelin saçı modelinizde büyük tokalar ve taşlar kullanmamanız gerektiğidir. Hatta eğer mümkünse saçınızda tek renk veren nesne tacınız olsun.

Taç kullanmak istemiyorsanız bu sezon özellikle trend haline gelmiş olan saç süslerinden kullanmanız tavsiye edilebilir. Özellikle açık saç modellerinde kullanılan saç uçlarındaki beyaz taşlı süsler veya saçın yan kısmından takılan süsler ideal olabilir.

Bir başka konumuzda 2016 yılına damga vurmuş olan birbirinden ilginç gelin saçı modelleri başlıklı yazımız olan 2016 gelin başı modelleri, 2016 gelin saçı modelleri ve gelin saçı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberGelin Saçı Modası hakkında bilinmesi gerekenler
Sonraki haberGelin Türban Modelleri için öneriler

HENÜZ YORUM YOK