Evlilikte İlişkiler

0
189

Evli kişilerin ilişkileri oldukça farklı olabilmektedir. Evlilik kişilerin uzaktan çok güzel gördüğü bir durum olmaktadır. Ancak içine girildiği anda, sevgili iken olan durumun aynısı olmamaktadır.

Evlenince, aynı ev içerisinde yaşamaya başlayınca birlikte olduğu kişinin farklı huylarını keşfetmektedir. Bunlar belki hoşuna gidecek belki gitmeyecektir. Bu nedenle sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu şekilde evliliğin hem tatlı yanları hem de acı yanları olmaktadır. Kişiler ilişkilerinde birbirlerine saygılı olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra ara sıra ufak tefek hediyelerin alınması da faydalı olacaktır.

Evlilikte canlılık olması önemli olmaktadır. Monoton bir evlilik iki tarafı da fazlasıyla sıkan bir durum olmaktadır. Bu nedenle evlilikte ilişkiler canlı tutulması için arada sürprizler ya da değişik fanteziler uygulanması önemli olmaktadır.

Sevgiliye Alınan Hediyeler

Çiftler sevgililik dönemlerinde oldukça hassas ve sevimli davranmaktadırlar. Sevgililik döneminde alınan hediyeler oldukça önemli olmaktadır. Hediyeler özenle seçilerek güzel bir atmosferde verilmektedir. Tabii ki her çifte göre bu durum değişiklik göstermektedir, ancak genel olarak bakıldığı zaman aynı durum söz konusu olmaktadır.

Yıl dönümlerinde, doğum günlerinde, yılbaşlarında, sevgililer gününde vs. zamanlarda sevgiliye alınan hediyeler gününe göre değişiklik gösterecektir. Sevgililer gününde o günün anlamına göre hediye alınmaktadır. Doğum gününde ise yine o günün anlamına uygun hediye almak gerekmektedir.

Erkeğin Gözünden Kadınlar

Bir erkek sevdiği kadına başka, sokakta gördüğü kadına başka, televizyonda gördüğü kadına başka bakmaktadır. Bir erkek sevdiği, âşık olduğu kadına, aşkla sevgiyle ve hayranlıkla bakarken, sokakta gördüğü kadına belki de sadece erkeklik içgüdüsü nedeni ile bakmaktadır.

Erkeklerin bu yönleri çoğu zaman kadınları sinirlendirse de bu durum erkeklerin elinde olan bir durum değildir. Bu söylem her erkek için geçerli olmamaktadır. Bazı erkekler vardır sokaktaki kadınlar ilgisini çekmez, bazı erkekler vardır yanında sevgilisi varken bile sokaktaki kadın ilgisini çeker. Erkeğin gözünden kadınlar bu şekilde olmaktadır.

Kadın Bakış Açısı

Kadınlara göre erkekler dış görünüşünden çok davranışlarıyla var olmaktadır. Kadınları mutlu etmeleri, düşünmeleri kadınları daha çok etkilemektedir. Bu nedenle kadın bakış açısı her zaman için erkeklerden çok farklı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Erkekleri Baştan Çıkartan 10 Şey başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BEĞEN :
Önceki haberHayatınızı Kolaylaştıracak Raf Dekorasyonları
Sonraki haberÜnlü Türk Yemekleri

HENÜZ YORUM YOK