En Çok Kullanılan Gelinlik Modelleri

0
200

Pek çok genç kız çocukluğundan beri evleneceği günü hayal ediyor olsa da gelinlik modelleri konusunda kararsız kalabiliyor. Bu durumu çözebilmek için yapabileceğiniz en doğru şey yılın modası olan ve en çok tercih edilen modeller arasında karar vermeniz olacaktır.

A model gelinlik modelleri

a-model-gelinlik
a-model-gelinlik

Belden üst kısmı saran, göğüsleri toparlayan ve belden aşağı A şeklinde inen bu modeller 10 cm’lik topuklularla kullanıldığında mükemmel bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Özellikle orta boylu, kalın belli ya da geniş basenli bir gelinseniz bu model tüm kusurlarınızı kamufle etme konusunda size destek olacaktır.

Tam balık model gelinlik modelleri

tam-balık-gelinlik
tam-balık-gelinlik

Alışılmış gelinliklerden daha farklı bir model arıyorsanız bu modeller sizin için en doğrusu olacaktır. İddialı ve şık gelinlik modelleri beğeniyorsanız ve uzun boylu, çok kalın olmayan bir bel sahibiyseniz bu modeli kullanmanız faydanıza olacaktır. Ancak bu modeli tercih edenlerin gelinlikle rahat hareket etmeyi de öğrenmeleri gerekmektedir.

Yarım balık model gelinlik modelleri

yarım-balık-gelinlik
yarım-balık-gelinlik

Tam balık modele göre daha kolay bir kullanım olanağı sunan bu modeller kalçanın altına kadar bedeni sarar, sonra da bollaşır. Taşıması daha kolay olmakla birlikte fazlalıklarınızı da kamufle eden bu modelleri uzun boylu ve balık etli gelinler gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Kabarık gelinlik modelleri

kabarık-gelinlik
kabarık-gelinlik

Belden itibaren kabarıp taşan ve hatta fışkıran kumaşlarla basenleri en iyi gizleyen modeller olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Üst kısmı straplez olan modeller de en çok kullanılan modeller arasında yer alıyor. Ayrıca ön tarafı kısa arkası uzun etekleri bulunan modelleri de bu gelinliklere uygulayabilmek mümkündür. Ancak bunun için daha çok uzun ve düzgün bacaklara sahip olmanız ve modeli daha iyi taşıyabilmeniz gerekir.

Bir başka konumuzda 2016 Düğün Pastası Modelleri için öneriler başlıklı yazımız olan büyük 2016 Düğün Pastası Modelleri, çok katlı 2016 Düğün Pastası Modelleri ve katlı 2016 Düğün Pastası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haber2016 Düğün Pastası Modelleri için öneriler
Sonraki haberHazır gelinlik mi almalı gelinlik mi diktirmeli?

HENÜZ YORUM YOK