Eğer düğün pastası için farklı alternatifler arayan çiftler arasında yer alıyorsanız geleneksel katlı pastaları farklı şekillerde süslemek ya da tamamen bu katlı pastalar yerine başka modeller kullanmak size faydalı olacaktır. Farklı pastalar sayesinde daha hoş görünümlü pastaları misafirlerinize sunabilmeniz mümkün olacaktır.

Macarons

dugun-pastasi-alternatif-macarons
dugun-pastasi-alternatif-macarons

Fransız mutfağının en önemli ürünlerinden olan Macaron özellikle Fransız tatlı sanatının başında yer almaktadır. Ülkemizde de son yıllarda özellikle yaygınlaşan Macaronlar herkes tarafından beğenilmektedir. Üstelik kahveli, çikolatalı, fındıklı, antep fıstıklı, çilekli ve vanilyalı gibi tatlarda da bulunduklarını görebilmek mümkün.

Cake Pops

dugun-pastasi-alternatif-cake-pops
dugun-pastasi-alternatif-cake-pops

Düğün pastası için farklı alternatifler arayanlar için bir diğer seçenek Cake Pops modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar hem dikkat çekici olmaları hem de eğlenceli görünümleri ile en çok tercih edilen pasta modelleri arasında yer almaktadır. Bunları kullanarak pastalarınızı çok farklı şekillerde süsleyebilmeniz mümkündür.

Cupcake

dugun-pastasi-alternatif-cupcake
dugun-pastasi-alternatif-cupcake

Farklı bir düğün pastası istiyorsanız her biri farklı bir kek kalıbı içinde olan küçük kaplar içindeki kekler üzerindeki Frosting denilen kremalarla meydana gelmektedir. Bunları özel tepsiler üzerine dizerek kat kat pasta olarak kullanabilmeniz mümkündür. Hem daha güzel bir görünüm oluştururlar hem de lezzetlidirler.

Dondurma

cikolata-soslu-dondurma
cikolata-soslu-dondurma

Özellikle yaz aylarında pasta yerine küçük kaplar içerisindeki dondurmaları dağıtmanız çok daha doğru bir tercih olabilir. Böylelikle misafirlerinizin sıcak yaz mevsiminde serinlemesini de sağlayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra kullanabileceğiniz düğün pastası için farklı alternatifler arasında turtalar, şekerlemeler ve donutslar gibi farklı lezzetler de yer almaktadır. Bunları da davetlilerinize sunarken kendinizi daha iyi hissedebilmeniz mümkün olduğu gibi onların da farklı bir lezzet denemelerinden dolayı kendilerini daha iyi hissedebilmeleri mümkün olacağından bu da şık bir alternatif olacaktır.

Bir başka konumuzda 2016 Düğün Pastası Modelleri için öneriler başlıklı yazımız olan büyük 2016 Düğün Pastası Modelleri, çok katlı 2016 Düğün Pastası Modelleri ve katlı 2016 Düğün Pastası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haber2016 sezonu abiye modelleri şık öneriler
Sonraki haberGelinlik seçerken nelere dikkat edilmeli ?

HENÜZ YORUM YOK