Çalışan Kadınlar İçin Saç Modelleri

0
161

Biz kadınlar sürekli olarak geç hazırlandığımız için hayat da her zaman bir şeylerden eksik kalmışızdır. Özelikle de çalışan bayanların saçım makyajım kıyafetlerim derken işe sürekli olarak geç kaldığını duymuşsunuzdur. Peki çalışan bir bayan için pratik hemen hazırlanabilecek bir saç modeli var mıdır. Evet arkadaşlar vardır ve bizler de işte tam bu sorunuzun cevabı için bu gün sizlere çalışan kadınlar için pratik saç modellerini araştırdık. O zaman ne duruyorsunuz haydi hemen başlayalım. İlk olarak yediden yetmişe hemen hemen her yaş kesiminden her bayanın yaptığı örgülü topuz ile başlayalım. Arkadaşlar hemen hemen her kombinizi de uygulayabileceğiniz bu saç modeli ayrıca da oldukça basittir.

İlk olarak saçlarınızı tepeden at kuyruğu şeklin de toparlayınız. Daha sonra saçlarınızın uçlarını örün ve tepe de topuz şeklin de toparlayınız. Ve işte oldukça basit olan örgü topuzunuz hazırdır. Örgü topuzun yanı sıra saçlarınıza hafif bir maşa yapın ve maşa yaptığınız saçlarınızı önden hafif kabartın ve ucunu bir toka yardımı ile tutturun. Üçüncü saç modelimiz ise iş kadınlarının neredeyse yüz de seksenin yaptığı tepe de at kuyruğu saç modelidir. Bir klasik haline gelen bu saç modeli hemen hemen her kadının hayatının kurtarıcısıdır. İlk olarak saçlarımızı iyice tarıyoruz. Daha sonra taradığımız saçları istediğimiz yükseklikte tepe de topluyoruz. Saçlarınızın daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız ayrıca da saç yapımınız bitikten sonra bir saç spreyi ilke sizler de daha kalıcı bir saç modeline ulaşabilirsiniz. Veya ense de topuz saç modeli ile sizler de hem seksi hem de daha ciddi bir görünüm verirken bunun yanı sıra her sabah geç kalma ve patrona hesap verme dersinden de kurtulmuş olursunuz.

Bir başka konumuzda Erkekleri Kıskandırmanın Yolları başlıklı yazımız olan kıskanç erkek, kıskanç koca ve kıskandırmak hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberErkekleri Kıskandırmanın Yolları
Sonraki haberTesettür giyimde renk seçimi

HENÜZ YORUM YOK