Bu yıl vintage gelinlik modelleriyle gelin olmak isteyeceksiniz

0
141

Düğününüzde nostalji rüzgarını yaşatmak istiyorsanız seçimlerinizi Vintage Gelinlik Modelleri arasından yapmanız faydanıza olacaktır. Bu modeller arasında seçim yaparken fark edeceğiniz ilk şey bu gelinliklerin diğer gelinliklerden daha farklı bir renge sahip olduğudur. Genelde bu gelinliklerde kullanılan rengin daha pudra rengi ya da kırık beyaz ve fil dişi gibi renkler olduğunu görebilmek mümkündür. Kirli beyaz da bu gelinliklerde görmeye alışık olduğumuz renkler arasında yer alır. Ancak kar beyaz renkleri bu modellerde pek görebilmek söz konusu değildir.

Eğer siz de gelinliklerinizde daha çok nostalji havası essin istiyorsanız ve bu modellerin daha romantik olduğunu düşünüyorsanız seçimlerinizi daha nostaljik olan modellerden yana kullanmanız faydanıza olacaktır. Hatta babaannenizin ya da annenizin gelinliklerini kullanmanız da bu açıdan size fayda edecektir.

Bu modeller arasında bayanların kullanabileceği daha farklı kesimlere sahip modeller de bulabilmek mümkündür. Bunlar arasında bayanların çok daha rahat bir şekilde giyebilecekleri dantel ayrıntılara sahip gelinlikleri görebilmek mümkün olduğu gibi bu modeller arasında straplez ya da askılı modelleri görebilmeniz de mümkündür.

Bayanların Vintage Gelinlik Modelleri arasından seçim yapmalarının genel nedeni her ne kadar şık ve rahat olmalarından kaynaklanıyor olsa da özellikle son zamanlarda her alanda olduğu gibi giyimde de Vintage tarzının öne çıkması bayanların bu modellere özellikle önem vermesine neden olabilmektedir. Bayanlar bu modelleri kullanarak aslında son zamanlarda esen Vintage modasını da giyimlerinde yaşatabilmektedir.

Bu modeller arasından seçim yaparken de diğer tüm modellerde olduğu gibi kendi vücut tipinize uygun olan modelleri kullanmanız çok önemlidir. Vintage Gelinlik Modelleri arasında vücut tipinize uygun bir model bulmanız ve kullanmanız sayesinde düğün gününüzde kendinizi çok daha şık hissedebilmeniz mümkün olacaktır.

Bir başka konumuzda Gelin adaylarına bu hafta sunulan en iyi Tüllü Gelinlik Modelleri başlıklı yazımız olan 2016 Tüllü Gelinlik Modelleri, tül gelinlik modelleri ve tüllü gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberGelin Türban Modelleri için öneriler
Sonraki haberSivilceler için evde kür ve maske yapımı

HENÜZ YORUM YOK