Balık Burcu Kadınının Özellikleri

0
134

Balık burcu kadını, genellikle erkeklerin korkulu rüyaları arasında yer alıyor ancak bu burca mensup kadınların çekiciliklerinin yine de onları bir arzu noktası haline getirdiğini söyleyebiliriz. Zira kendi içlerinde karmaşık ve kırılgan bir dünya içerisinde yaşayan balık burcu kadınları, gerektiğinde güçlü olabiliyorlar ve bunun yanında çevrelerindeki insanları etkilemesini de iyi biliyorlar. Balık burcu kadınını bir kaç kelime ile özetlemek gerekirse, onun biraz depresif, biraz melankolik ancak çoğunlukla çevresini yönlendirici ve biraz aklı havada bir kadın olduğunu söyleyebiliriz.

Balık burcu kadınının en büyük özelliği, aslan veya akrep gibi diğer burçların aksine karşısındaki kişiyi göstere göstere elde etmemesi, tam tersi şekilde biraz daha alttan ve çaktırmadan, yavaş yavaş kendi hakimiyetini kurması. Dolayısıyla balık burcu kadını ile başetmek biraz daha zordur. Kendilerinin bu güçlerinin farkında olmaları ise zaman zaman çok eşlilik eğilimleri yaratsa da, çok sevdikleri birini aldatmaktan geri durduklarını da belirtmek lazım. Lakin balık burcu kadınıyla ciddi bir aşk ilişkisi içerisinde değilseniz bu konuda işiniz zor olacaktır.

Maceraya da atılmayı seven bu burç kadınları, bu macera heveslerini diğer burçlar gibi gelişigüzel gidermez, biraz da plan ve mantıktan faydalanarak kendilerini maceraya atarlar. Bu konuda terazi burcu gibi uzun karar ve kararsızlık dönemleri yaşamadıklarını, akrep gibi de anında hareket etmediklerini belirtelim. Eğer bir plan yapmak istiyor ancak taşları yerine oturtamıyorsanız, hızlı düşünme becerisi nedeniyle balık burcu kadınını kendinize rehber edinmelisiniz.

Ancak balık burcuna mensup kadınların zaman zaman insanları zorlayacak şekilde idealist bir düşünce yapısına sahip olabildiklerini de unutmamak gerekiyor. Bu kadınlar herhangi bir şekilde hedeflerine ulaşmak için kendilerinden tavizler vermezler. Bunun yerine sizin taviz vermenizi sağlar, dünyayı kendilerine göre şekillendirirler. Bu özellikleri sayesinde de iş yerlerinde oldukça baskın bir role sahip olmaktan çekinmezler. Fakat bu baskı asla insanları rahatsız edecek düzeyde tepkisel bir baskı da değildir, aşk hayatında olduğu gibi karmaşık ağlarla örülmüştür.

Annelik ise balık burcunun en büyük meziyetleri arasında. Çocuğu için elinden geleni ardına koymayan balık burcu, aynı zamanda kimseye vermediği küçük tavizleri çocuğuna vermekten ve onu mutlu etmekten de çekinmez.

Bir önceki yazımız olan Saç Kurutma Makinesinin Zararları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BEĞEN :
Önceki haberEn İyi Minimal Mutfak Tasarımları
Sonraki haberElma Suyunun Cilde Faydaları Nelerdir?

HENÜZ YORUM YOK