2016 yılına damga vurmuş olan birbirinden ilginç gelin saçı modelleri

0
286

Gelinler için düğüne yakın artık belirlenmesi gereken konulardan biri de gelin başı modelleridir. Görüntü olarak gelinlik haricinde, sizi tamamlayacak olan diğer konu gelin başı olacağından düğüne en az 1 hafta kala seçiminizi yapmak zorundasınız. Bunun içinde yeni yılda evlenecek gelinlerimize özel 2016 gelin saçı modelleri de bizden geldi. Gelinlik vitrini olarak tabi ki gelinlerimizi bu sorununa çare olabilecek en güzel ve uygulanması kolay modelleri sizler için hazırladık.

2016-gelin-saci-modeli4
2016-gelin-saci-modeli4

2016 gelin saçı modelleri bakarken elbette birçok faktörün göz önünde olduğunu bilmenizi isteriz. Bunların başında iyi bir kuaför gelir. Çünkü saçınızla, makyajınızla bütün halinde olacaksınız ve bu özel gecede istemediğiniz saç modeli yapan bir kuaförle çalışmak asla istemezsiniz. Bundan dolayı internet ya da yakın çevrenizden bu konuda bilgi alarak kendine uygun bir kuaför belirlemelisiniz. Daha sonra düğüne 10 gün kala kuaförünüzle görüşmelere başlayın. Nasıl bir gelinlik aldığınızı ve nasıl bir saç modeli istediğiniz konusunda analizleri beraber yapınız. Bu seçimlerde de saç uzunluğu, saç renginiz, gelinliğiniz, nasıl duvak kullanacağınız gibi detaylar önemlidir. Bu detayların doğru şekilde analiz edilip size uygun şekilde 2016 gelin saçı modeli hazırlanması gerekir.

Genelde 2016 gelin saçı modellerinde başı topuz modeller çekmektedir. Topuzlar bayanlarımızın düğün günü rahatlıkla kullanabildiği için hem de artık klasikleşmiş olsa da topuzdan başka modellerde elbette vardır. Salık saç modelleri, örgü saç modelleri bunlardan bazılarıdır. O halde lafı fazla uzatmadan sizler için tek tek seçip, beğendiğimiz 2016 gelin saçı modellerine geçelim. Resimlere tıklayarak tüm modelleri yakında görebilirsiniz.

Bir başka konumuzda Nişan İçin Saç Modelleri başlıklı yazımız olan dağınık gelin başı modelleri, dalgalı ve en şık topuz modelleri ve gelin makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberGelin adaylarına bu hafta sunulan en iyi Tüllü Gelinlik Modelleri
Sonraki haberDuvar dekorasyonu ile duvarlarınız şenlenicek

HENÜZ YORUM YOK