2016 Yaz Modası

0
846

Kadınlar şimdiden yazın modasını takip etmeye ve gardıroplarını doldurmaya başladılar. Özellikle de bu yaz en çok tercih edilecek olan şortlar, elbiseler ve babetler ile sandaletler şimdiden satışa başladı ve kadınların ilgi odağı haline geldi. Geçen yaz olduğu gibi 2016 yaz modası da yine cıvıl cıvıl renklerden oluşan elbiseler ve kısa şortlardan oluşacak.

Bu yaz özellikle kısa ve dar kesim şortlara ayrıca bir de püsküller eklenecek. Kot şortlara eklenen bu püsküller biraz uzun olacak fakat hiç de abartı durmayacak. Oldukça şık bir görünüm sağlayacak olan kısa şortların altına ise kadınlar genellikle sandaletleri tercih etmektedir. Özellikle de eskitme ve parmak arası sandaletler oldukça favori bir durum sergileyecek. 2016 modası için en fazla tercih edileceği düşünülen bu şortların renkleri ise genellikle lila ve vişneçürüğü ağırlıklı olacak.

2016 Yazında Moda Olacak Kıyafetler

Kadınların bu yaz en fazla tercih edeceği kıyafetlerden biri de askılı elbiseler olacaktır. Özellikle uzun ve sırt dekolteli kırışık kumaştan olan bu elbiseler akşam gezmelerinde en fazla tercih edilen kıyafetleri oluşturacaktır. Altlarına ise elbiselerin renkleri ile uyumlu olan babetler seçilecek ve uzun zincir askılı çantalar bu elbiselerin tamamlayıcısı olacaktır.

2016 yılının kadın modası bu şekilde olurken 2016 erkek modası ise geçen sene ile paralellik gösterecek ve renkli şortlar ile dar paça pantolonlar erkekler tarafından oldukça çok tercih edilecek kıyafetler arasında olacaktır. Ayrıca keten ayakkabılar ve bol gömlekler de erkeklerin yine vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır. Tabi yakalı tişörtler de bu yıl diğer yıldan farklı olarak en fazla giyilecek olan erkek kıyafetleri olacaktır.

2016 Yılında En Fazla Tercih Edilecek Kıyafetler

Son birkaç yıldır modada yaşanan bu canlı renkler ve hareketli kesimler gerek kadınların gerekse erkeklerin kıyafetteki en belirleyici özellikleri olmaktadır. vücutlarına güvenen kadınlar ve erkekler daha dar kesimleri tercih ederken vücutları konusunda iddialı olmayan kadınlar ve erkekler ise bol kesimleri ve daha hareketli kıyafetleri tercih edeceğe benziyor. 2016 kadın modası ve erkek modası tabi ki içinde birçok farklı sürpriz kıyafeti de barındırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evde Yapılan Yılbaşı Partilerinde Neler Giyilmeli? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BEĞEN :
Önceki haberKolay Eyeliner Nasıl Çekilir?
Sonraki haberÇocuklar İçin Sağlıklı Yaşam Yolları

HENÜZ YORUM YOK