İnsanlar kendi vücutlarını tanıyarak alışveriş yapmalılardır. Moda insanın kendine ve bedenine yakıştırdığıdır. Her yılın ve her dönemin ise kendine özgü trend modelleri vardır. 2016 yılında sırt dekolteli abiyeler sıkça görülmektedir. Abiyelerin çoğunda tek tek dekolte söz konusu haline gelmiştir. Ön kısım açık ise arka kısım kapalıdır.

Bu da dekoltenin tekliği ve önemini vurgulamaktadır. 2016 yılında balık model abiyeler de ilk sırada yerini almaktadır. Özellikle Zümrüt yeşili saks mavisi ve sarı renkleri hakimdir. Abiyelerde minik inci ve taş detayları vardır. 2016 yılında dantelli abiyer de ününü korumaktadır. Kolları ve sırtı dantel detaylı abiye tercih edilmektedir. Transparan dekolteler ise son zamanlarda ön plana çıkmıştır. Böylece kadın tüm zarafetin ortaya koya bilir.Abiyeleri tamamlar nitelikte çiçek taçlar çok modadır.

Bir diğer yandan ise abiyeler üzerine işlenmiş çeşitli renklerde çiçekler de 2016 yılının önemli bir aksesuarıdır. Straples abiyelerden ziyade bu yıl tek kollu abiyeler daha gözdedir. Abiyeyi giyecek yere göre sade veyahut şık olması kişinin elindedir. Takı aksesuarlar ve saç modelleri ile abiye desteklemektedir. Bir bütün olarak düşünüle bilinir. 2016 yılında omuzları açık kollu abiyeler de bir anda yükseliş yapmıştır. Özellikle siyah rengi bayanların dolaplarının bir parçası haline gelmiştir. Kurtarıcı elbise olarakta görülmektedir. Tek Renk abiyelerden ziyade çift renk abiyeler tercih edilmektedir. Abiye dünyası gün geçtikçe kendini geliştiren bir moda sektörüdür. Bu yüzden tarz tarz ve desen desen abiye bulmak artık çok kolayd

BEĞEN :
Önceki haberBebekler ne zaman yürümeye başlar?
Sonraki haberDüğün Pastası İçin Farklı Alternatifler

HENÜZ YORUM YOK