2016 Halı Modelleri

0
1106

Bir evi ortaya çıkaran eşyaların başında kuşkusuz halı kullanımları gelir. Yerinde ve uygun halı kullanımları odaların daha büyük görünmesine, daha modern çizgilere sahip olmasına ve daha tertipli durmasına katkı sağlayarak eve yaşanmışlık duyguları katar. Peki, 2016 halı modasında bu yıl hangi desenler ve hangi renkler moda diye mi merak ediyorsunuz?

Öncelikle kare modeller bu yıl yine favoriler arasında. 2016 halı modelleri arasında yer alan dairesel çizgisel desenli halılar en favori ürünler arasında yer alıyor. Kolay silinebilen ve hatta yıkanabilen halı modelleri ile ön plana çıkan büyük halı markaları her geçen gün yeni modeller üreterek sürekli bir yenilik sunuyor.

Odanızın büyüklüğüne gör tercih etmeniz gereken halı büyüklüğü ve deseni büyük önem katıyor. Eğer sade bir oda dekor ettiyseniz halıda biraz hareketlilik kullanabilirsiniz. Oysaki birçok eşya bulunan bir odada kullanacağınız sade bir halı daha şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacak.

2016 halı modellerinde en fazla kullanılan renklerin başında açık renkler geliyor. Özellikle krem renkleri ve beyaza yakın tonlar ile evler ferahlığa ulaşıyor. Unutmayınız ki açık renk halılar her zaman evinizi daha fazla büyük ve ferah gösterecektir.  Uzun bir koridora sahip iseniz özel ölçü ile de halı yaptırmanız mümkün.

2016 halı modellerinde kampanyaların başladığı ve uygun taksit seçenekleri ile satışa sunulduğu şu dönemlerde tamda ihtiyacınız olan halıyı almak için alışverişe çıkabilirsiniz.  Artık sizde hayallerinizdeki halılara kavuşmak için daha fazla beklemeyin.  Yeni sezon halı modellerinden biri mutlaka size hitap edecektir. Halı seçimlerinizi yaparken renk modellerinin dışında temizliğine dikkat etmeniz ve kolay silinebilen bir ürün almanız sizi birçok dertten kurtaracaktır.

Bir başka konumuzda Hamilelikte Çatlak Önleyiciler başlıklı yazımız olan Hamilelikte çatlak oluşumunu önleyici krem hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberHamilelikte Çatlak Önleyiciler
Sonraki haberNişan İçin Saç Modelleri

HENÜZ YORUM YOK