Zaman değişiyor. Zamanla uyumlu bir şekilde moda akımları da değişiyor. Dolayısıyla, gelinlik modelleri ve modası da zamana ayak uydurmak durumunda kalıyor. Özellikle değişen düğün konseptleri, teknolojinin modacılar üzerinde oluşturduğu kreatif baskı ve daha bir çok şey, gelinlik koleksiyonlarında da köklü değişimlere yol açıyor. 2016 gelinlik koleksiyonları da bu köklü değişimlerden nasibini almış durumda.

2016 gelinlik koleksiyonları, gelinlerin hayallerini süsleyecek ve aynı zamanda düğünlerinde zevkle üstlerinde taşıyabilecekleri pek çok modeli içerisinde barındırıyor. Tasarımcıların büyüleyici yetenekleriyle şekillenen gelinlik modelleri içinde, birçok düğün konsepti ve vücut tipiyle uyumlu olabilecek gelinlikler olduğu da ilk bakışta dikkat çeken unsurlar arasında.

Öte yandan, 2016 gelinlik koleksiyonları; oldukça şık ve sade tasarımlarla, oldukça gösterişli ve nefes kesen tasarımları bir arada sunmasıyla da dikkat çekici bir yöne sahip. Bu yönü sayesinde de, gelin adaylarının 2016 koleksiyonları arasından seçim yapamama ihtimalleri kalmıyor. Haliyle; tasarlanan gelinlikler, gelin adaylarının isteklerini tam olarak karşılayabilecek durumdalar.

Eğer siz de henüz gelinlik konusunda son kararınızı veremediyseniz; 2016 yılının kreatif gelinlik tasarımlarına mutlaka göz gezdirmelisiniz. Bunca gelinlik çeşidi içerisinden, elbette seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat zevklerinize ve düşündüğünüz düğün konseptine uygun bir gelinlik modelini, rahatlıkla bulabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Unutmayın, düğün günü bir kadın için en mutlu gündür. Bu mutlu günde giyeceğiniz gelinliğin de mutluluğunuza yaraşır bir zarafette olması gerekir.

Bir başka konumuzda Hazır gelinlik mi almalı gelinlik mi diktirmeli? başlıklı yazımız olan gelinlik dikimi, hazır gelinlik ve kişiye özel gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberBu sezona damga vuracak 2016 damatlık modelleri
Sonraki haberHarika mutfak dolabı takımı modellerini size sunuyoruz

HENÜZ YORUM YOK