2016 Gelin Saçı Modelleri

0
851

Düğün günü bayanları en çok telaşlandıran konu kuaförde geçirilen zamandır. Artık tüm hazırlıkların tamamlandığı ve evliliğin ilanının yapılacağı bu günde gelinliğinizin yanı sıra en çok dikkat çeken konu saçınızı nasıl yaptırdığınızdır. Bu yüzden 2016 Gelin Saçı Modelleri arasından tercihinizi yapmanız hem daha modern hem de daha stil bir görüntü oluşturabilmeniz mümkün olacaktır.

Önceki yıllarda bayanların düğünde her zaman tek tip modeller tercih ettikleri görülürdü. Bu durum onların çok rahatsız olmalarına sebep olabilirdi. Çünkü kısa saçlar için topuz yapabilmek çok zor ve zahmetli olduğu gibi, uzun saçlar için de özellikle dalgalı ve dolgun bir saçsa topuz yapmak çok zor olabiliyordu.

Saçınızın topuzunu dilediğiniz gibi yapamayacak olmanız sebebiyle düğün günü saatlerce bu saçla durmak başınızda bir şeyler varmış gibi yürümekten farksız olabiliyordu. Bu da tüm gün rahatsız ve mutsuz olmanıza neden olabiliyordu. Ancak günümüzde birbirinden şık topuzların kullanılması, topuzların yanı sıra sarkık saç modellerinin de geliştirilmiş olması daha fazla seçeneğe sahip olmanızı sağlayabiliyor.

Saçınız çok uzun ve dolgunsa topuz yanlış bir seçim olabilir. Çünkü topuz yapılan saçınız başınızda ağırlık yapacak ve en mutlu gününüzde baş ağrısı sorunu yaşamanıza neden olabilecektir. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken açık gelin saçı modelleri arasından tercihinizi yapmanız daha yerinde bir seçim olacaktır.

Bu özel ve mutlu gününüzde kendinizi daha rahat hissedebilmeniz için saçınızı sıkmayacak, saç diplerinizi rahatsız etmeyecek modelleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Saçınıza ekleyeceğiniz taçlar ve çiçek figürleri ile saçınızı hareketlendirmeniz de daha trend bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Gelin saçı modasına baktığınızda özellikle beyaz taşların olduğu tokalar, inciler ve taçların büyük bir beğeni topladığını görebilirsiniz.

Bir başka konumuzda 2016 yılına damga vurmuş olan birbirinden ilginç gelin saçı modelleri başlıklı yazımız olan 2016 gelin başı modelleri, 2016 gelin saçı modelleri ve gelin saçı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberCymbeline Gelinlik Modelleri
Sonraki haberTesettür Gelinlik Başı Tavsiyeleri

HENÜZ YORUM YOK