2016 Gelin Çiçeği Modelleri

0
518

2016 gelin çiçeği modelleri yaz mevsiminin de gelmesi ile çok çeşitli seçenekler ve modeli olarak kendimize gelin çiçekleri modellerinden bir demet oluşturabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde daha güzel ve cıvıl cıvıl olan yaz çiçekleri canlı çiçekler gelin çiçekleri modelleri için daha şık ve daha sevimli durmaktadır.

2016 gelin çiçeği modelleri geri kokuları ile çok güzel görünümleri ile gelin adaylarının tam tercihleri olmaktadır. Sizde eğer yaz mevsiminde evlenecek ve seni mutlaka gelin çiçeği modeli olarak canlı olan yaz çiçekleri tercih etmelisiniz. Yaz mevsiminde tercih edilen canlı çiçekler çok daha renkli olmaktadır. Rengarenk olan papatyalar, güller, nergisler, orkideler, menekşeler ya da çok güzel olan kasımpatılar çok güzel ve şık gelin çiçekleri demetlerini oluşturmaktadır. Gelin çiçekleri ayrıca sadece görüntüsü olarak değil hem canlı olması hem de çok güzel kokulara sahip olması ile büyük beğeni sahip olmaktadır. Birbirinden güzel modeli oğlan gelin çiçekleri koyulduğu dantelli ve satenden yapılmış olan örtüsüyle kurdeleli bağlantıları ile çok şık ve çok zarif durmaktadır.

2016 gelin çiçeği modelleri gelinlik modelleri ile çok güzel bir şekilde uyum göstermektedir. Bu sebebiyle gelinlerin vazgeçilmez bir seçeneğidir.  Straplez gelinlik modellerine aynı şekilde bir yaz günü olduğu için yaz çiçekleri de çok güzel yakışmaktadır. Aynı şekilde kafanın mekanlar için kullanılmış olan cansız ama renkli çiçekler de çok şık durabilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberDekoltesiz Gelinlik Modelleri
Sonraki haberDüğün İçin Saç Modelleri

HENÜZ YORUM YOK