Evlenecek olan kadınlar için gelinlikler ne kadar önemli ise evlenecek olan erkekler için de damatlık bir o kadar önemlidir. Her yıl değişmekte olan modalar bu yıl da değişmiş 2016 damatlık modelleri içerisinde yer alan ürünler geçen yıllara oranla daha farklı bir yorumla karşımıza çıkmaktadır. Koyu renkli ve klasik kesim bir damatlık tercih etme niyetinde iseniz ve kilolu bir yapınız var ise biz size bunu tavsiye etmemekteyiz. Bunun yerine damatlık modelinizi içine şık bir yelek ile aranjman yaptığınızda hem kilolarınız dikkat çekmeyecek hem de daha çekici ve hoş bir görünüme kavuşmuş olacaksınız. Siyah saten bir yelek 2016 damatlık modelleri dikkat çekici ve sizi diğer davetlilerden ayırt edici bir detay olacaktır.

Damatlıkların yarattığı şıklık

Damatlık modelinde giyilecek olan pantolonlara bakacak olursak bu tarz pantolonlar kesinlikle pilesiz ve duble paça olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Damatlık için gerekli olan ceket pantolon ve yelek dışında farklı bir takım aksesuarlar daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki artık klasikleşmiş olan ve 2016 damatlık modelleri arasında da yerini koruyan papyonlardır. Papyon kullanmayı tercih etmeyen veya sevmeyen damat adayları için bir diğer seçenek olan kravat kullanılmaktadır. Son bir seçenek olarak kravat tarzında bağlanan fularlar 2016 yılında rövanşta olacak olan diğer bir aksesuardır. Tüm bunların yanı sıra son olarak damadın beline bağladığı ince ya da kalın bir kumaş ile damatlık ve tüm aksesuarları tamamlanmış olmaktadır.

Bir başka konumuzda 2016 Sarar Damatlık Modelleri sezona damga vuruyor ! başlıklı yazımız olan Damatlık Modelleri, en güzel 2016 Sarar Damatlık Modelleri ve son moda 2016 Sarar Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberStresi hayatımdan nasıl çıkarabilirim?
Sonraki haber2016 gelinlik koleksiyonları ile seçim sırası sizde !

HENÜZ YORUM YOK