2016 Çocuk Modası

0
523

7’den 70’e herkes kıyafetlerine özen göstermekte ve oldukça da sıkı bir şekilde modayı takip etmektedir. Kadınlar, erkekler ve tabi ki çocuklar da modanın sıkı birer takipçisi olmaktadır. 2016 ilkbahar yaz çocuk modası ise oldukça şık ve gösterişli kıyafetlerden oluşmaktadır. Özellikle de cıvıl cıvıl renkleri ve farklı tasarımları ile zaten güzellik abidesi olan çocukları daha da güzelleştirmekte ve ilgi odağı haline getirmektedir.

2016 ilkbahar yaz çocuk modasında kız çocukları için desenli elbiseler ve renkli babetler oldukça rağbet gören kıyafetler olmaktadır. Erkek çocuklar için ise kot pantolonlar her zaman için vazgeçilmezler olduğu gibi aynı zamanda renkli keten pantolonlar da göze çarpan modeller arasındadır. 2016 çocuk modası kıyafetlerinde ayrıca şortlar, tişörtler ve farklı tarzlardaki yelekler de çok dikkat çekmektedir.

2016 Kız Çocuğu Modası

Çocukların kıyafet seçimlerinde özellikle anne babalara oldukça büyük görevler düşmektedir. Ergenlik çağındaki çocukların kıyafet seçimlerinde kesinlikle onları özgür bırakmalısınız. Çünkü sizin alacağınız herhangi bir kıyafet çocuğunuz tarafından beğenilmeyecek ve gardırobun bir köşesinde yıllarca kalacaktır. Fakat bu serbest alışveriş mantığı tamamen serbestlik olarak algılanmamalıdır. Kontrol sizde olmalıdır ve ancak çocuklarınız bu kontrolü hissetmemelidir.

Oldukça farklı ve enteresan modeller sunan 2016 genç modası tamamen özgün tasarımlar ile hazırlanmış ve beğeniye sunulmuştur. Gençlerin en çok tercih ettiği kıyafetler olan kapşonlu ve bol üstler ile eşofman altları bu yılda oldukça rağbet gören genç modasındandır.

2016 Erkek Çocuğu Modası

Çocuklar ve gençler için ayakkabılar da unutulmamış ve rengarenk ayakkabı modelleri gençlerin beğenisine çıkartılmıştır. 2016 genç modası ayakkabılar ise keten ve süet ayakkabı modelleri olmaktadır. Ayrıca bu ayakkabılarda bağcıklar ve üstten yapıştırmalı cırtlar da fazlaca kullanılmaktadır. Kızların ayakkabı modelleri ise daha çok babet modellerinde olmaktadır. Ayrıca tek renk fakat üstlerinde puantiye olan modeller de oldukça fazla tercih edilen kız çocuğu ayakkabıları olmaktadır.

Çocukların kıyafet seçimlerinde kendilerine yakışanları bulmasına müsaade edin ve onların tercihlerine her zaman için saygı gösterin. Çocuklar kendi seçtikleri kıyafetleri giydiklerinde hem daha rahat olacaklar hem de özgüvenleri yerine gelecektir.

Bir başka konumuzda 2016 İlk Bahar Modası başlıklı yazımız olan 2016 moda, bahar modası ve kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

BEĞEN :
Önceki haberSoğan Dolması Nasıl Yapılır
Sonraki haberDoğal Cilt Maskeleri Tarifleri

HENÜZ YORUM YOK